Milí přátelé, členové České flétnové asociace.
Pomalu vstupujeme do čtvrté sezóny naší existence. Děkujeme za vaši přízeň, která se konkrétně projevuje i placením členského příspěvku. A protože nadchází doba, kdy si mnozí z vás budou (jak věříme) prodlužovat své členství, chceme vás upozornit na častá úskalí, která jsou s tím spojena.

Před vypršením vašeho členství dostanete na svou mailovou adresu automatické upozornění (viz níže).

Ahoj Miroslav Lopuchovský,
Vaše předplatné: Roční členský poplatek vyprší dne 31. 10. 2021.
Chcete-li aktualizovat (prodloužit) své členství v ČFA, klikněte na https://cfla.cz  a zde se přihlaste pomocí uživatelského jména a hesla (které jste si zvolil/la při registraci) ke svému účtu. Na vašem účtu klikněte na „Předplatné“ a z nabídky si vyberte předplatné na další časové období. Na vaši adresu budou zaslány platební údaje. Předplatné co nejdříve zaplaťte.  Vaše členství pak bude pokračovat bez přerušení s původními přihlašovacími údaji a bez nutnosti nové registrace na webu asociace. Pokud budete potřebovat pomoci napište na email: cflasoc@gmail.com

Pozor! Nejčastější chybou při prodloužení členství je to, že člen ČFA pouze zaplatí poplatek a domnívá se, že to stačí. Nestačí pouze zaplatit členský poplatek ale je nutné přihlásit se ke svému účtu na webu ČFA a zde si z nabídky vybrat předplatné na další období! Jedině tak nepřijdete o svůj účet na webu ČFA a nebudete se muset znovu registrovat.

Je tam vše, co ke zdárnému prodloužení potřebujete vědět. Je tam i mailová adresa, kde se dozvíte odpovědi na jakékoliv dotazy. Pokud včas nezachytíte upozornění, máte možnost se znovu registrovat.
Děkujeme za vaši vstřícnost a přejeme odolnost proti všem virům a nesnázím.

Představenstvo ČFA