Milí přátelé, členství v České flétnové asociaci, z.s. vám, kromě toho, že se stanete součástí komunity, přinese tyto výhody

1) Bezplatnou inzerci na webových stránkách ČFA. Inzerce se týká koupě a prodeje fléten, not atd.
2) Na našich stránkách můžete také bezplatně zveřejnit informace o koncertech, kurzech či jiných aktivitách spojených s příčnou flétnou a Vaší osobou nebo školou. Kontaktní osobou je pan Miroslav Lopuchovský e-mail: mlopuchovsky@seznam.cz
3) Bezplatná aktivní účast členů a jejich žáků/studentů na kurzech, které bude budou průběžně pořádány (Jan Ostrý, Jana Ryšková a Miroslav Lopuchovský) dle předběžné domluvy, v různých regionech. Podmínkou je zajištění sálu a zázemí pro podobnou akci. První kurz se uskuteční 12. ledna 2019 v Plzni.
4) Dále je to 10% sleva na koupi not v internetovém obchodě paní R. Vašinové (www.nejlevnejsinoty.cz). V nejbližších dnech k tomu přineseme článek s paní Vašinovou, kde se dozvíte vše potřebné.
5) 20% sleva na koncerty s flétnou na Svatováclavském hudebním festivalu a celoroční koncertní řadě „Hudební výlety“ (www.shf.cz). Také k tomuto bonusu přineseme co nejdříve bližší podrobnosti.
6) Pouze členové asociace uvidí kompletní obsah webu ČFA