Milí přátelé a příznivci České flétnové asociace, zs.

Členem asociace se může stát každý, kdo vyplní a odešle přihlášku, registruje se na webu ČFA a zaplatí členský poplatek. Všechny tyto kroky jsou povinné. Postupujte tedy podle podrobného návodu, který vás provede celým procesem získání členství v asociaci.

Podrobný návod jak se stát členem ČFA, z.s.

 1. Stáhněte si přihlášku do ČFA
  Přihláška do ČFA (PDF)
  Tuto přihlášku vyplňte, vlastnoručně podepište, naskenujte a pošlete na e-mailovou adresu: mlopuchovsky@seznam.cz
  Pokud někdo nebude moci z nějakých důvodů přihlášku naskenovat, může ji odevzdat přímo panu Lopuchovskému nebo ji poslat poštou. Adresa asociace je uvedena na přihlášce.
 2. Registrujte se na webu ČFA
  Samotná registrace se skládá z těchto částí:
  a) Přes odkaz „Registrovat“ se dostanete na stránku s nabídkou předplatného, kde si můžete vybrat mezi Ročním členským poplatkem za 500 Kč, Slevou pro seniory a studenty za 250 Kč,  Členstvím pro sponzory a Členstvím pro organizace.
  Kdyby někomu připadalo, že je členství v asociaci drahé, tak pro jeho lepší představu, činí poplatek cca 41 Kč za měsíc, což je např. cena jedné kávy 🙂
  b) Po zvolení předplatného budete přesměrováni na stránku s registračním formulářem, který vyplníte (uživatelské jméno musí být bez háčků, čárek a dalších nepovolených znaků; heslo musí mít alespoň osm znaků opět bez diakritiky) Pozor! Vámi zvolené uživatelské jméno a heslo si pečlivě zaznamenejte. Budete je potřebovat vždy při přihlašování na web ČFA!!!
  c) Po potvrzení registrace budete přesměrováni na stránku s platebními údaji (stejné platební údaje budou zaslány na vaši e-mailovou adresu).
  Registrovat
 3. Zaplaťte členský poplatek
  Podle zaslaných platebních údajů co nejdříve zaplaťte členský poplatek. Po zaplacení a ověření platby ze strany ČFA (což bude nějakou dobu trvat a tímto vás prosíme o strpení) budete informováni o aktivaci vašeho účtu. Teprve po této aktivaci vašeho účtu se budete moci přihlásit na členský web ČFA!


 4. Vytiskněte Členskou kartu
  Přihlaste se pomocí vámi zvolených přihlašovacích údajů na členský web ČFA. Po přihlášení se dostanete na stránku vašeho účtu, zde si zobrazte vaši „Členskou kartu“, kterou si vytiskněte (po najetí myší na kartu se na ní v pravém dolním rohu objeví obrázek tiskárny, na který klikněte).
 5. Zkompletujte Členský průkaz ČFA
  Průkaz si vytiskněte, vyplňte a nalepte na něj členskou kartu ČFA, kterou jste si vytiskli ze stránky vašeho účtu na webu ČFA. Takto vyplněným členským průkazem s nalepenou členskou kartou se budete prokazovat na akcích pořádaných ČFA a na akcích, kde bude sjednaná sleva pro členy ČFA.
  Členský průkaz ČFA (PDF)
  Členský průkaz ČFA pro organizace (PDF)
  Samotný členský průkaz bez nalepené členské karty je neplatný!