• Autor
    Počet příspěvků: 0

Dobrý den, jsem rád, že vznikla Česká flétnová asociace. Na to, že je zde pár měsíců zveřejnila na svých web. stránkách dost zajímavých článků. Byly zde představeny různé osobnosti hlavně z řad pedagogů. Byl bych moc rád, kdyby byl dán větší prostor aktivním hráčům ať už v orchestrech nebo sólistům. Také bych přivítal více informací o nadcházejících akcích. Nechce se mi věřit, že by za celý leden, kromě flétnového víkendu v Plzni, neproběhla v celé republice žádná jiná zajímavá akce! Tak hodně zdaru ČFA!

• Miroslav Lopuchovský

Dobrý den, pane Lukáši.
    Jsem rád, že jste otevřel diskuzní fórum právě příspěvkem o webových stránkách ČFA. Těší nás, že jste si na nich našel články, které Vás zaujaly. Jsme ale také moc rádi, že nám dáváte dobré podněty, a my tak máme zpětnou vazbu s našimi návštěvníky-čtenáři.
    I my bychom přivítali více příspěvků z řad aktivních hráčů. Bylo jich osloveno hodně, ale odpovědí jsme dostali jen několik. Ale věříme, že se to zlepší. Problém je hlavně ve velké vytíženosti těchto flétnistů. Nicméně několik příspěvků máme přislíbeno.Ale je to vždy běh na dlouhou trať…
    Lepší informovanost o flétnových akcích bychom také uvítali. I to chce ale svůj čas. Máme korespondenty v několika krajích a doufáme, že informovanost se časem zlepší. Ostatně o chystaných flétnových akcích může naše korespondenty informovat každý.Jeden z jejich úkolů je právě sbírat informace ve svých regionech a posílat je dále.
    M. Lopuchovský

• Jana

Dobrý den, souhlasím s Lukášem. Také postrádám více informací o tom jaké akce se kde uskuteční.

• Tomáš

Tak, tak méně sentimentu a více zpráv o tom co se děje a bude dít!

Odpovědět: ČFA
Informace o Vás: